הורדה למכשירי אנדרואיד הורדה למכשירי אפל

מי אנחנו?

אנחנו מוזה, הוקמנו על מנת לאפשר לכם להדפיס את התמונות מהטלפון הנייד שלכם.

חברת "מוזה" הוקמה בעקבות צורך אדיר של לקוחות להדפיס את התמונות האהובות שלהם,על אף היותנו בעידן דיגיטלי, אין כמו ההרגשה לאחוז ולצפות בתמונה מודפסת.

אז פיתחנו אפליקציה עם טובי המוחות בתחום, כדי לאפשר לכם להדפיס את התמונות היישר מהסמארטפון בקלות. פשטות. יעילות. והכי חשוב - מכל מקום! כן כן. מכל מקום. תוכלו לשבת לכם בכיף בחוף הים ולבצע הזמנה לתמונות היפות שצילמתם.

אנחנו, עם למעלה מ 30 שנות ניסיון וותק בתחום הצילום, פיתוח התמונות והדפסה על קנבס, נטפל בתמונות שלכם בצורה הטובה ביותר, באופן הכי מקצועי שיש. נדפיס אותן בציוד המשוכלל שלנו, מדפסות HD בלעדיות בארץ שדואגות לתמונות מהממות שלא דוהות לעולם. לאחר ההדפסה נשלח לכם את התמונות במהירות הבזק עם שליח, כך שאפילו לא תצטרכו לצאת מהבית, כי הזמן שלכם חשוב גם לנו.

האפליקציה שלנו, בניגוד להרבה חנויות צילום אחרות, שומרת על איכות תמונה מיטבית להדפסה באיכות הכי טובה שיש, אנו ממליצים להדפיס תמונות שצולמו במצלמת המכשיר שלכם כיוון שהם באיכות גבוהה, ולא כאלו שנשלחו אליכם דרך אפליקציות מסרים. אבל אם אין ברירה גם עם זה נתמודד.

טיפ מאיתנו - אם יש WiFi זמין, התחברו אליו ושלחו את ההזמנה דרכו, זה יחסוך לכם זמן כיוון שמהירות ההעלאה גבוהה יותר.

ולסיכום - אנחנו גם צרכנים, ולכן דוגלים בשירות אמין. מקצועי וללא פשרות. במחיר הוגן. לכל שאלה או בעיה נשמח לעמוד לרשותכם - בדף צור קשר או בטלפון 03-5097888

שווה! איך מורידים?

הורדה זמינה למכשירי אייפון ואנדרואיד, לחצו על כפתור ההורדה המתאים למכשירכם:

הורדה למכשירי אנדרואיד הורדה למכשירי אפל